نشست صمیمانه مدیران تشکل های مردم نهاد ( سمن ) با شهردار سیرجان بمناسبت روز ملی جوان با مشارکت کانون ناشنوایان سیرجان برگزار گردید

در مورخ ۱۴۰۰/۱۲/۲۴ بمناسبت روز ملی جوان نشست صمیمانه ای با حضور شهردارمحترم سیرجان جناب آقای دکتر کریمی پور و موسسات خیریه ، انجمن ها ، کانونها و تشکل های فعال در شهرستان باحضور  مدیر عامل کانون ناشنوایان سیرجان اقای فتحعلی ستوده نیا کرانی برگزار گردید . در این جلسه اقای ستوده نیا ضمن خیر مقدم و خوش آمد گویی به جناب آقای دکتر کریمی پور شهردار به ارائه گزارش از فعالیت های کانون ناشنوایان سیرجان بشرح زیر پرداخت :

ایشان اعلام نمودند تعداد ۵۰۰ نفر ناشنوا بهمراه خانواده  تحت حمایت قرار دارند که کانون خدمات فرهنگی ، آموزشی ، اشتغال و ……. را برای این قشر در دستور کار قرار داده و اقدام نموده است . از جمله برگزاری دوره آموزش مهارتهای زندگی بمدت شش روز در بهمن ماه سالجاری توسط روحانیون مسلط به زبان اشاره از بیت آیت الله وحید خراسانی که با حمایت دفتر امام جمعه و نماینده ولی فقیه در شهرستان حجت الاسلام سید محمود حسینی ( در اختیار قرار دادن سالن اجتماعات شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی دفتر امام جمعه ) و شرکت صنعتی و معدنی گل گهر ( پذیرایی ، توزیع شام ، برگزاری مسابقه و اهدا جوایز و ….. ) و اداره بهزیستی شهرستان سیرجان برگزار گردیده که نتایج بسزایی در سبک زندگی اسلامی برای آنها به همراه داشته است و باعث ارتقا سطح کیفی زندگی انها شده است ایشان در پایان سخنانشان نسبت به اشتغال و رفع مشکلات معیشتی ، درمانی و برخی نیازهای توانبخشی انها درخواستهای ارائه نمودند که شهردار محترم  اعلام نمودند که پس از بررسی اقدامات لازم را انجام خواهند داد .  در ادامه مقرر گردید که در سال جدید ( ۱۴۰۱ ) نشست های مداوم و ماهانه با کانون ناشنوایان برگزار گردد .