آغاز ثبت نام اینترنتی نخستین دوره مسابقات ملی مهارت ویژه معلولین

آغاز ثبت نام اینترنتی نخستین دوره مسابقات ملی مهارت ویژه معلولین
معاون امور توانبخشی سازمان بهزیستی کشور از آغاز ثبت نام نخستین دوره مسابقات ملی مهارت ویژه افراد دارای معلولیت از ۲۵ تیرماه الی ۶ مردادماه جاری خبر داد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل، «یحیی سختگویی» معاون امور توانبخشی سازمان بهزیستی کشور با بیان این مطلب، گفت: کشف استعدادهای حرفه‌ای در میان افراد دارای معلولیت کشور فرصتی مناسب برای شکوفایی مهارت‌های آنان و ترویج و ارتقا فرهنگ مهارت‌آموزی در میان افراد دارای معلولیت است؛ از این‌رو، سازان با همکاری سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور اولین مسابقات ملی مهارت را برای این قشر طراحی کرد.
معاون امور توانبخشی سازمان بهزیستی کشور، افزود: نخستین مسابقات ملی مهارت ویژه افراد دارای معلولیت در شهریور ماه سال جاری و همزمان با مرحله کشوری پانزدهمین مسابقات ملی مهارت با مشارکت سازمان بهزیستی کشور برنامه‌ریزی شده است که بستر مناسبی را برای رقابت سالم میان افراد دارای معلولیت فراهم می‌کند.
سخنگویی ادامه داد: علاقمندان برای شرکت در این مسابقات که همزمان با هفته بهزیستی فراخوان داده شده است، می‌توانند از طریق پورتال جامع سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور به نشانی www.advari.irantvto.ir صورت می‌گیرد.
وی در پایان یادآور شد: مرحله استانی این مسابقات به صورت آزمون کتبی در تاریخ 17 مرداد ماه و مرحله کشوری برای برگزیدگان مرحله استانی به صورت آزمون عملی از تاریخ 9 الی 12 شهریورماه برگزار می‌شود؛ رشته‌های رقابتی این مسابقات شامل طراحی گرافیک رایانه‌ای، کارور word، خیاطی و کنده‌کاری روی چوب است.!
منبع : روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بهزیستی کشور

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.